آغاز بازبینی آثار راه یافته به نخستین جشنواره تئاترمیدانی محیط زیست در شهرکرد

بازبینی متون راه یافته به نخستین جشنواره تئاتر میدانی محیط زیست (زاگرس را نجات دهیم )در شهرکرد آغاز شد .

به گزارش روابط عمومی تئاتر آرام ،نخستین جشنواره تئاتر میدانی کشور در حمایت از تنوع زیستی زاگرس با عنوان ˈزاگرس را نجات دهیم ˈ به میزبانی شهرکرد برگزار می شود.

دبیر نخستین جشنواره تئار میدانی محیط زیست گفت : بیش از 100 اثر به نخستین جشنواره تئاتر میدانی محیط زیست شهرکرد ارسال شد که از بین این 100 اثر 26 اثر به مرحله بازبینی جشنواره راه پیدا کرده است .

شیرین ابولقاسمی افزود :آثار راه یافته به بازبینی جشنواره ازاستانهای کردستان ،اصفهان ،گیلان،خوزستان و چهارمحال و بختیاری است که از 28 اردیبهشت الی 2 خرداد توسط هیات بازبین ارزیابی میشوند

به گفته وی از بین این 26 اثر 8 اثر به مرحله نهایی جشنواره راه یافته و نخستین جشنواره در هفته محیط زیست در شهرکرد برگزار می شود .

مدیر طرح ملی حفاظت از تنوع زیستی زاگرس مرکزی گفت: سه گروه به عنوان گروه های منتخب جشنواره انتخاب شده و هر کدام یک اجرا در هر یک از پایلوت های چهارگانه طرح تنوع زیستی زاگرس مرکزی،واقع در مکان های زیر نظر طرح ،در استانهای چهارمحال و بختیاری (ناغان – بلداجی)اصفهان (دنا – ونک )فارس (کر – کامفیروز) و کهگیلویه و بویر احمد (دنا غربی)داشته باشند.

ابولقاسمی افزود :آثار راه یافته به بخش بازبینی جشنواره توسط قاسم اسماعیلی دهکردی ،ثریا امینیان و فرزانه بصیری مورد ارزیابی قرار می گیرد .

به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر آرام ,نخستین جشنواره تئاتر میدانی محیط زیست نیمه دوم خرداد ماه 93 در شهرکرد برگزار می شود

/ 1 نظر / 33 بازدید
امید

سلام به شما دوستان تاتری عزیز . من یه سوال داشتم.ببخشید به نظر شما کدوم اموزشگاه های بازیگری بازده بهتری داره؟من خودم بین موسسه کارنامه و اموزشگاه استاد سمندریان موندم. ممنون میشم جواب سوالم در وبم بدین