درد دلی از هنرمندان تئاتر استان چهارمحال و بختیاری پیرامون گفته های حمید پور آذر

چندی پیش مطلبی در بخش فرهنگ هنر خبرگزاری ایسنا از حمید پور آذر به تحریر در امده بود که باعث رنجش هنرمندان تئاتر استان چهارمحال و بختیاری شد.

این مطلب درد دلی ست از هنرمندان تئاتر استان که با شرایطی سخت هنوز چراغ تئاتر استان را روشن نگاه داشته اند .

جناب آقای حمید پور آذر هنرمند عزیز پیامبر اکرم (ص) درباره دروغ میگویید: دروغگو٬ دروغ نمی گوید مگر به سبب حقارتی که در نفس خود احساس میکند.(منبع : مستدرک (ج٢ص١٠٠)) متاسفام که چنین حدیثی را برای شما دوست عزیز مثال زدم چون شما با صحبتهایتان دل هنرمندان تئاتر را شکستید و با حرفهای بی مدرک و بی دلیل که در زیر اشاره میکنم به هنرمندان سخت کوش تئاتر استان تهمت زده اید .

حمید جان ،هنرمند گرامی ،کسانی که در اختتامیه به قضاوت جنابعالی و دیگر دوستان معترض شده اند،همگی شرکت کننده در جشنواره بودند.تازه اگر طبق فرمایش شما معترضین بیشتر کسانی بودند که جزو شرکت‌ کننده‌ های جشنواره نبودند،عمق فاجعه که بیشتر خواهد بود.،چرا که افرادی دور از هر گونه احساس و جانبداری از گروه خاص و صرفا به دلیل بی عدالتی و کج فهمی هیات محترم داوران معترض گردیده اند.

استاد پور آذری (به اصطلاح)هیچ کس به این که شما نمی دانستید کارهای انتخابیتان قبلا کار شده اند اعتراضی نداشت ،بلکه به شکل و شیوه تمامی انتخاب های شما اعتراض شده.پس موضوع را عوض نکنید.حمید عزیز،دوست هنرمند ،حتی در سوالی که از خود شما درباره انتخاب متن اول جشنواره پرسیده شد نمیدانستید چه جواب دهید و حتی نمی دانستید چه کاری مقام اول را کسب کرده.اگر داور محترمی به خود شما چنین جوابی دهد چه عکس العملی نشان میدهید؟

پور آذری،هنرمند محترم،مسولین تئاتر استان ما مشکلی ندارند و دلشان بیشتر از شما برای تئاتر استان میسوزد و می تپد.مشکل تئاتر به مسولین بر نمی گردد.بهتر است جناب آقای مراد خانی و آشنا در خصوص اعزام داوران به استانها و مناطق تدبیری بیاندیشند تا دیگر شاهد این نباشیم که ناظر و داور جشنواره علنا و با کمال وقاحت و خودباوری رو به هنرمندان معترض کند و بگوید:"اگر به اعتراضها ادامه دهید تئاتر استان را برای همیشه تعطیل خواهم کرد." برای مسولین تئاتر استانی متاسفیم که شما اینگونه نا عادلانه در یک خبر گزاری رسمی مصاحبه کرده اید .

حمید جان،شما که تک تک معترضین را به گوشه و کنار فرا میخواندید و به انها میگفتید با اعتراضشان موافقید و اقرار کردید که این اراء را قبول ندارید،چه شد که الان فرمایش دیگری دارید؟بهتر نبود همان حرفها را در خبر گزاری ایسنا میزدید و با بچه های تئاتر رو راست می بودید؟

حمید جان برادر گرامی ،هنرمندان استان چهارمحال و بختیاری هیچگونه بی حرمتی به شما نکرده اند و مودبانه اعتراض کرده اند،درگیری جناب تشکر با هنرمندان هم به خاطر حرف زشتی ست که اقای تشکر به یکی از هنرمندان استان زده که اگر خود جناب تشکر به شما هم این حرف را میزد ناراحت شده و درگیر میشدید.وگرنه کسی به شما اهانت نکرد.از سوی دیگر دخالت نا بجای آقای تشکر در اعتراض هنرمندان به داوران خود جای بحث و تامل دارد.البته این دخالت شاید به این دلیل بوده که به نقل از خود ایشان در انتخاب هیات داوران تاثیر مستقیم داشته.

به هر حال جناب آقای پور آذری برای هنرمندان تئاتر استان و کشور متاسفم که شخصی چون شما که از خود هنرمندان هستید به هنرمندان چنین تهمت های ناروایی میزید!

در پایان برای شما و دیگر دوستانتان آرزوی موفقیت و پیروز ی داریم!

 

 

/ 0 نظر / 29 بازدید