نمایش رادیویی ( قله های کبود )به بخش رادیو تئاتر جشنواره فجر راه یافت

 

 

به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر آرام  قله های کبود نمایشی است  که  کم آبی در استان چهارمحال بختیاری و مشکلات ناشی از آن را در درامی نمایشی با قلم آزاده نظری نسب و  نقش خوانی زهرا اسماعیلی ،داریوش یوسف زاده،خدیجه علیزاده،بهاره غریبی و ندا فولاد آبادی بررسی می کند رضا حیدری تهیه کننده این اثر است و فرشاد پور حسینی موسیقی آن را اجرا کرده است

صدابرداری قله های کبود را نیز محمد رضا داودی به عهده دارد.

به گزارش سایت ایران تئاتر، پس از داوری آثار راه یافته به بخش رادیو تئاتر ، 14 اثر به منظور اجرا در سی امین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر معرفی شدند.

 ایوب آقاخانی دبیر بخش رادیو تئاتر سی امین جشنواره تئاتر فجر با بیان این مطلب گفت: "نوای اسرار آمیز" به کارگردانی علی تاجمیر، "بن بست هنرمند پلاک 8" به کارگردانی مهدی طهماسبی، "هملت دبستانی "به کارگردانی بهرام سروری نژاد، "ملاقات در پاییز" به کارگردانی عمار خطی، "بربط و خنجر"به کارگردانی صفا آقاجانی،" ماجرای گوگل ماس" به کارگردانی بیتا خارستانی، "سین جیم" به کارگردانی سینا نیکوکار،"ارثیه ایرانی "به کارگردانی علی مست علی از تهران ، "چرخ دنده" به کارگردانی رحمان قدمی از ساری ،" ساحل"، "جرقه در انبار باروت "، "در رکاب یحیی " به کارگردانی آرش جمال الدینی از شیراز ، "آواز در باران "به کارگردانی  محمد تقی سلجوقی از زاهدان   و " قله‌های کبود" به کارگردانی زهرا اسماعیلی از چهار محال و بختیاری عناوین آثاری است که به این بخش راه یافته‌اند.

بر اساس این خبر، آثار راه یافته به بخش رادیو تئاتر  فجر ، طی روز های 5 تا 12 بهمن 1390 در تالار انتظامی خانه هنرمندان ایران طی دو نوبت 15 و 18 اجرا خواهند داشت.
گفتنی است؛ تمامی اجراهای بخش رادیو تئاتر سی امین جشنواره بین المللی تئاتر فجر به صورت زنده از رادیو نمایش پخش خواهند شد.

/ 1 نظر / 66 بازدید
سعيد

بلوتوث هوشمند ماشين جوپيتر جک – Jupiter Jack مکالمه راحت ، آرام ، بي خطر و آسان در حين رانندگي با دستگاه جوپيتر جک… هم رانندگي کنيد، هم با موبايل صحبت کنيد و هم به موزيک گوش کنيد. http://ow.ly/8ky84