اعلام نتایج بازخوانی جشنواره تئاتر استان چهارمحال و بختیاری

نتایج مرحله بازبینی چهارمین جشنواره تئاتر استان چهارمحال و بختیاری اعلام شد.

آتیه به کارگردانی ولی الله شاهرخی فر، آلا، صبح زود رفت به کارگردانی کامیار معتمدیان، آهسته در گوشم بگو به کارگردانی کاظم حیدری، برف و پونه به کارگردانی فرزاد صفدری ؛ دو برار با یک بمیرن به کارگردانی ستار یار محمدی؛ندگی شاید به کارگردانی رسول حیدری، سرود سرد خاکستر به کارگردانی حسن مجیدی، عیور ممنوع به کارگردانی امید مردانی، فصل صبوری به کارگردانی علی جمالی، گل یاس به کارگردانی جلال نجفی و نگاتیو به کارگردانی سروش ضیاءاز جمله نمایش های راه یافته به مرحله بازبینی این جشنواره هستند.

همچنین نمایش های  شب هزار و یکم به کارگردانی مهدی جعفری، علف سیاه به کارگردانی مصطفی محمدی، فنجان آبی به کارگردانی فرزاد فخریان، کلید خانه شیشه ای به کارگردانی آزاده سعیدی ؛1417 به کارگردانی ابراهیم بنائیان ؛‌ آئینه پشت سکوت به کارگردانی پژمان شبانی و محمد رضا حقیقتی، تا پلک می زند به کارگردانی مسلم سلیمانیان، تلفن مشترک به کارگردانی ثریا امینیان، تمام من همه عدو به کارگردانی سید اکبر دانیالی، داستان صید مروارید به روایت یک بانو به کارگردانی مهدی عسگری و سفر به صبا به کارگردانی رضا علوی نمایشهای مشروط راه یافته به جشنواره چهارم می باشند.

چهارمین جشنواره تئاتر چهارمحال و بختیاری با موضوعات دفاع مقدس، ایثار و شهادت، اجتماعی, آئینی، بیداری اسلامی و فرهنگ بومی شهریور امسال در شهرکرد برگزار می شود.

/ 1 نظر / 66 بازدید
انجمن اینترنتی ایرانیان

سلام دوست عزیز. وقت شما بخیر. از شما دعوت میکنم در انجمن اینترنتی ایرانیان عضو بشید. این انجمن نویسنده و مدیر فعال جذب میکنه. در صورت تمایل به عضویت، قوانین انجمن رو به دقت مطالعه کنید. به امید تشکیل انجمنی بزرگ، برای دختر و پسرای مؤمن ایرونی! موفق باشید. یا علی . . .