اعلام نتایج بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان چهارمحال و بختیاری

برگزیدگان بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان چهارمحال و بختیاری طی مراسم اختتامیه ای که شب گذشته 14 مهرماه در شهرکرد برگزار شد، معرفی شدند.

برگزیدگان این جشنواره به شرح زیر است:
در بخش بروشور از حسین وطن خواه برای طراحی بروشور "فنجان آبی" تقدیر شد.
در بخش موسیقی هیئت داوران به طور مشترک از کیومرث توکلی برای موسیقی نمایش "آلا، صبح زود رفت" و عرفان صفرپور برای موسیقی نمایش "تا پلک می زند" تقدیر کردند.
در بخش طراحی صحنه مسلم سلیمانیان برای نمایش "تا پلک می زند"، سید مهدی حسام الذاکرین برای نمایش "آلا، صبح زود رفت" و مهرداد کردیان برای نمایش "نگاتیو" به ترتیب رتبه اول تا سوم را کسب کردند.
در بخش بازیگری مرد جلال نجفی بازیگر نمایش "آهسته، در گوشم بگو" و محمد حیدری برای نمایش "زندگی شاید ..." و "آهسته، در گوشم بگو" به طور مشترک رتبه دوم و سعادت الله همت زاده برای بازی در نمایش "فنجان آبی" و امین بسیم برای بازی در نمایش "آلا، صبح زود رفت" به طور مشترک رتبه سوم را کسب کردند و نیز از حسین اصغریان بازیگر نمایش "آهسته، در گوشم بگو" و یاسر الله بخشیان برای بازی در نمایش "علف سیاه" تقدیر شد.
در بخش بازیگری زن، آرزو عبداللهی بازیگر نمایش "تا پلک می زند" رتبه اول، آزاده سعیدی بازیگر "کلید خانه شیشه ای" و سولماز همت زاده بازیگر "فنجان آبی" به طور مشترک رتبه دوم و بهارک اکبرپور برای بازی در نمایش "آلا، صبح زود رفت" رتبه سوم را کسب کردند.
همچنین در این بخش از راضیه اسماعیلی بازیگر "زندگی شاید ..."، سارا اسماعیلی بازیگر "آهسته، در گوشم بگو" و مرضیه اسماعیلی بازیگر "تا پلک می زند" تقدیر شد.
در بخش کارگردانی کامیار معتمدیان کارگردان نمایش "آلا، صبح زود رفت" و مسلم سلیمانیان کارگردان "تا پلک می زند" به عنوان کارگردانان برگزیده این جشنواره معرفی شدند.
در بخش نمایشنامه نویسی هم هیئت داوران ضمن تقدیر از نویسندگان غیربومی و نمایشنامه های چاپ شده "زندگی شاید.." نصرالله قادری و "فنجان آبی" احمد غلامی، از کاظم حیدری نویسنده "آهسته، در گوشم بگو" و فرزاد صفدری نویسنده "علف سیاه" تقدیر کردند و مسلم سلیمانیان نویسنده "تا پلک می زند" و رضا گشتاسب نویسنده "آلا، صبح زود رفت" را به عنوان نویسندگان برتر این جشنواره معرفی کردند.
در پایان هیئت داوران دو نمایش "تا پلک می زند" به کارگردانی مسلم سلیمانیان و "آلا، صبح زود رفت" به کارگردانی کامیار معتمدیان را برای حضور در جشنواره تئاتر مناطق کشور انتخاب کردند.
گفتنی است، کیوان نخعی، رضا صابری، محمدامیر یار احمدی و همایون علی آبادی داوری بخش نهایی این جشنواره را برعهده داشتند.
اختتامیه بیست و چهارمین جشنواره تئاتر استان چهارمحال و بختیاری، با حضور مسئولان کشوری و استانی شب گذشته، 14 مهرماه، در مجتمع فرهنگی و هنری امیرکبیر شهرکرد برگزار شد.

/ 1 نظر / 19 بازدید
عرفان

برای شما آرزوی موفیت دارم .